אודות

מפעלנו עוסק בייצור, קירות מסך מאלומיניום וזכוכית, חיתוך בלייזר, כיפוף ועיבוד מתכות ב- CNC חיתוך בלייזר עד 25 מ"מ – בשלל סוגי המתכות יואים מפלדה למעקות זכוכית, עיבוד, כיפוף, ניקוב, חרור , מזחלות, תפירת פחים בשיטת קל זיפ/פלצונל כולל ערגול, מדרגות מפח מרוג, תושבות לקירות מסך, זוויתנים ,עוגנים לסוגיהם, ערגול פרופילים וצינורות. ערגול פחים עד עובי – 4 מ"מ פלטקות ותושבות מפלדה עם חורים עד – עובי 25 מ"מ עובי, ריתוכים למיניהם, פלשונגים וקופינגים. חירוץ לוחות אלוקובונד ייצור אלמנטים קלים במסגרות תפרי התפשטות מפח מכופף ריתוכי אלומיניום/נירוסטה למיניהם.

הישארו מעודכנים וקבלו עדכונים

חיתוך בלייזר

רומאל מפעלי מתכת מחזיקה את מכונת הלייזר המתקדמת ביותר בעולם! ניתן לחתוך בה את כל סוגי המתכות עד עובי 30 מ”מ, החיתוך הוא באמצעות לייזר מדויקת המאפשרת מגוון רחב של סוגי חיתוכים לפי דרישה.מחלקת הלייזר שלנו  מבצעת בשלב הראשון הזנת DXF או DWG של הלקוח למחשב של הלייזר עם פקודות ישירות למערכת איך לחתוך באיזה צורה וכמה יחידות תוך כדי ניצול הפח במלואו בשקיפות מלאה מול הלקוח.

ניקוב וחיתוך פחים

מעבר ליכולות הדיוק והייצור שלנו יש לנו מכונות ניקוב, וגיליוטינה שיודעות לתת מענה לכלל לקוחותינו. וערכים וכלים נוספים שהלייזר ניחנת בה ועל פי כך הפתרונות בהיצע שלנו ללקוחותינו רחבה והכל במקום אחד.

כיפוף וערגול מתכות

כיפוף וערגול

רומאל מפעלי מתכת מכופפת חומר גלם שטוח באופן ממוחשב. אנו פורסים את הפח ומשאירים את השאר לפריזמות והסכינים, באמצעות לחץ מבוקר ב- PRESS ממוחשב ניתן להריץ את עבודת הכיפופים כמה שיותר פעמים יותר מדויק יותר מקצועי בהרבה פחות זמן.

עמוד הבית

אודות

השירותים שלנו

ניוזלטר שבועי

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן